Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      Możliwość komentowania Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia została wyłączona

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

 Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna- XII akcja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Patrole Egzaminacyjne z klasy 6a ruszyły w teren, proponując sprawdzenie się w matematycznym wyzwaniu zarówno innym uczniom naszej szkoły z klas IV-VIII, jak i napotkanym dorosłym. Odwiedzili również pobliski sklep, przychodnię zdrowia i pracowników budowy. Wszędzie zostali serdecznie przyjęci, a walka o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia wywoływała wiele pozytywnych emocji.

Uczniowie klas II i III mierzyli się z wyzwaniem z użyciem programu komputerowego. Ci, którzy najsprawniej i poprawnie wykonali zadania, przeszli do kolejnego etapu szkolnych rozgrywek, którego finałem było wyłonienie Mistrzów Tabliczki Mnożenia klas II i III.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uczczenia tego dnia. Zachęcamy do powtarzania tabliczki mnożenia, bo już wiemy, że za rok ponownie włączymy się w tę akcję i kto wie, może właśnie Ty trafisz na nasz Patrol Egzaminacyjny.