Ślubowanie uczniów klas pierwszych

      Możliwość komentowania Ślubowanie uczniów klas pierwszych została wyłączona

SONY DSC

 Czwartek 20.10.2022r był wyjątkowym dniem dla naszych pierwszoklasistów. Uroczyste Ślubowanie odbyło się w obecności Pocztu Sztandarowego Szkoły, zaproszonych gości i rodziców. Jednak zanim do tego doszło, nasi pierwszoklasiści pod bacznym okiem Króla Ołówkosa i jego świty musieli przejść obrzęd otrzęsin i egzaminów na pełnoprawnego ucznia klasy I Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubartowie.

Klasa Ia, Ib, i Ic zaprezentowały utwory, które zwieńczyły ostateczny egzamin przejścia z przedszkolaka na pierwszoklasistę a tuż po tym, był czas na wspólne zdjęcia i podarunki od rodziców. To był dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC