I po feriach…

      Możliwość komentowania I po feriach… została wyłączona

 W tym roku ferie w naszej szkole zostały zorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie oraz podopieczni stowarzyszenia. Były zajęcia plastyczne, sportowe i komputerowe. Były też wyjazdy na basen, do Cinema city i centrum rozrywki. Realizowany był również projekt przygotowany przez studentki z centrum wolontariatu PROJEKTOR zatytułowany „Ile rycerza jest w rycerzu?”. Pomimo srogiego mrozu chętnych do zabawy nie brakowało! Podczas projektu dzieci poznały Legendę o Rycerzach Okrągłego Stołu, poszukiwały Świętego Graala, dowiedziały się co nieco o średniowiecznych czasach. Wymyślały herby, wybierały swoich patronów i uczyły się tańczyć średniowieczne tańce. Z powodu braku rycerzy, projekt zakończył się uroczystym mianowaniem dam dworu i pokazem nabytych umiejętności tanecznych.