Zaproszenie do Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – Nasz Papież”

      Możliwość komentowania Zaproszenie do Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – Nasz Papież” została wyłączona

 Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II  w Lubartowie zapraszają dzieci i młodzież wraz z nauczycielami, instruktorami oraz opiekunami do udziału XX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież”.

Celem konkursu jest kultywowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II, zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki oraz rozwój zdolności twórczych dzieci i młodzieży inspirowanych bogactwem kulturowym i historycznym naszego narodu. 

W roku szkolnym 2020/2021, dla uczczenia 100. ROCZNICY URODZIN oraz ROKU JANA PAWŁA II, proponujemy autorom prac wykonanie ilustracji do cytatu Jana Pawła II:
„Tu, w tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło.  I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła …”

REGULAMIN KONKURSU       OŚWIADCZENIE