Z wizytą patriotyczną w przedszkolu „Motylek”

      Możliwość komentowania Z wizytą patriotyczną w przedszkolu „Motylek” została wyłączona

 Dnia 6 listopada 2019 roku klasa 3a z wychowawcami odwiedziła  dzieci w Niepublicznym Przedszkolu „Motylek”.  Celem odwiedzin było zaprezentowanie akademii  z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klasy 3a recytowali wiersze i zaśpiewali piosenki związane z Ojczyzną, patriotyzmem i wolnością. Natomiast dzieci z przedszkola miały do wykonania różne zadania: wybranie flagi polskiej z pośród innych flag, ułożenie godła Polski , a na koniec wszystkie dzieci przyczepiły biało czerwone kwiaty, które utworzyły mapę Polski. Występ artystów z naszej szkoły bardzo się spodobał, uczniowie otrzymali głośne i długie brawa. Do występów dzieci przygotowały panie Anna Muzyka i Magdalena Bałchan.