WYNIKI XX KONKURSU PLASTYCZNEGO  „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŹ”

      Możliwość komentowania WYNIKI XX KONKURSU PLASTYCZNEGO  „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŹ” została wyłączona

Na  XX Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież” nadesłano 620 prac plastycznych z 26 placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych z terenu miasta Lubartowa, Lublina, powiatu lubartowskiego, oraz szkół z Rodziny Szkół Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej.
Kategorie: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”, „Szkoły podstawowe, klasy VII-VIII”,

Uczestnicy Konkursu: 
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie 
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie 
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie 
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie 
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie 
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Małego Karola w Lisowie 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Lubartowie 
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie 
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie 
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie 
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach 
Szkoła Podstawowa w Annoborze 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce 
Szkoła Podstawowa w Dębicy 
Szkoła Podstawowa w Firleju 
Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej 
Szkoła Podstawowa w Katarzynie 
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie 
Szkoła Podstawowa w Nowodworze 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim 
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w  Poizdowie 
Szkoła Podstawowa w Rudnie 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie

NAGRODY:

Ogółem przyznano 97 nagród, w tym 96 indywidualnych i 1 zbiorową. 

Kategoria „Przedszkolaki”

 NAGRODY INDYWIDUALNE: 
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Julia Pisiołek, Marianna Woźniak– opiekun Paulina Puchała 
Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Hanna Aftyka, Bartosz Budzyński, Wiktoria Krawczyk – opiekunowie: Edyta Rydzewska, Anna Jemielniak;      
Nina Cieślik – opiekunowie: Halina Kosior, Katarzyna Lipska 
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Gabriela Czarnecka, Martyna Komar – opiekun Renata Poznańska;   
Jakub Onyszko – opiekun Klaudia Dadej; 
Oliwia Koziej – opiekunowie: Paulina Sieńczak, Klaudia Dadej; 
Laura Wójtowicz – opiekun Violetta Bronisz 
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Dagmara Bloch, Nadia Gryzek,
Maria Kwiatkowska, Tymoteusz Steć – opiekun Sylwia Wojnowska; 
Nina Pszczoła, Anastazja Szlachta – opiekun Elżbieta Bystrzycka; 
Lila Wronowska – opiekun Beata Romanek; 
Anna Filipowska , Zuzanna Szczygieł – opiekun Gabriela Szewczyk 
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Aleksandra Lenarciak, Jagoda Urban – opiekunowie: Bernarda Budzyńska, Barbara Woźniak 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Klaudia Michalak, Lena Michalak, Oliwia Pytyś – opiekun Izabella Dybała

NAGRODA ZBIOROWA

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Oliwia Aftyka, Iga Antoniak, Szymon Gadzała, Alicja Gumieniak, Kaja Turowska, Alan Woźniak  – opiekunowie: Ewa Kozicka, Patrycja Wójtowicz

Kategoria szkoły podstawowe, klasy I-III”

 NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Zofia Ogrodowska, Wiktor Ogrodowski – opiekun Katarzyna Ogrodowska 
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie: Kacper Dudek – opiekun Agata Sidor 
Szkoła Podstawowa w Rudnie: Gabriela Musiejuk, Szymon Sosnowski – opiekun Hanna Mcek 
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie:  Patrycja Chołomej, Antonina Nowak, Kacper Chabros, Julia Szeliga, Kay Weiss – opiekun Barbara Łomott;   
Aleksandra Ferdynus, Maja Hołysz, Michał Woźniak – opiekun Beata Skawińska-Migacz; 
Amelia Brzeska, Alicja Wrona – opiekun Hanna Borawska 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Zuzanna Długosz, Krystian Kozak, Antoni Misiura, Kornelia Ryszkowska – opiekun Izabella Dybała 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Aleksandra Puszkarska, Hubert Sowa – opiekunowie: Renata Stawinoga,  S. Marlena Zabłocka;  
Martyna Chomicka – opiekun S. Marlena Zabłocka; 
Julia Racka – opiekun Marcin Socha 
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Aleksander Najda, Aleksandra Szeląg – opiekun Emilia Kamińska; 
Joanna Pytka – opiekun Anna Sagan; 
Julia Korneluk – opiekun Danuta Bogusz 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Jakub  Wróblewski  – opiekunowie Anna Muzyka, Magdalena Budzyńska; 
Magdalena Domińska, Jan Tatarski – opiekun Ilona Skałecka; 
Maksymilian Misztal, Maria Ślifirczyk – opiekunowie: Gabriela Rogala, Julita Wasyluk; 
Natalia Kowalczyk – opiekun Jolanta Antos;   
Martyna Brzyska, Hanna Solecka – opiekun Katarzyna Tarnowska;    
Weronika Aftyka, Franciszek Kubera, Lena Rachoń, Wojciech Rybicki,Wiktor Urban  – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura;   
Nadia Bułgajewska, Alicja Rossa – opiekun Renata Budzyńska;    
Kornelia Sapieja, Jakub Polak – opiekunowie: Beata Lubińska-Sagan, Paulina Marzec

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Marta Guz – opiekun Joanna Kołaczyńska 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie: Oliwia Lipińska  – opiekun Dorota Szczuchniak 
Szkoła Podstawowa im.Wincentego Pallottiego w Lublinie: Helena Gardyńska – opiekun Małgorzata Górska 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Zuzanna Bocian, Kuba Kuśmirek, Ewa Szymak, Alicja Sztuk – opiekun Izabella Dybała;   
Aleksandra Kozak, Zuzanna Marzęda – opiekun Edyta Weremczuk 
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Kamila Dados – opiekun Marcin Socha, 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Lena Mioduchowska, Judyta Pomorska, ArkadiuszWoźny, Klara Zdziennicka, Nadia Majcher, Krzysztof Krasoń, Antonina Borzęcka, Maja Kowalska – opiekun Anna Dudziak;    
Stanisław Guz – opiekunowie  Anna Dudziak, Paulina Tomasiak

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy VII-VIII”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Annoborze: Damian Ochmański, Piotr Wojtyła – opiekun Paweł Urban 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie: Wiktoria Mitura, Paulina Wróbel  – opiekun Dorota Szczuchniak 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Amelia Zdunek – opiekun Edyta Weremczuk 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Jagoda Krok, Rafał Rączka, Natalia Rusinek – opiekun Anna Dudziak;     Patrycja Stężycka – opiekunowie: Anna Dudziak, Małgorzata Ślifirczyk

Wszystkim  nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na hasło przewodnie tegorocznej edycji Konkursu –
 cytat Jana Pawła II: „Tu, w tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło.
 I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła …”

Zapraszamy do udziału w Konkursie w 2021 roku.

UWAGA!

ODBIÓR NAGRÓD, DYPLOMÓW I PODZIĘKOWAŃ  PRZEZ OPIEKUNÓW LUB PRZEDSTAWICIELI SZKÓŁ, NA PODSTAWIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ UCZNIA
LUB UPOWAŻNIENIA DYREKTORA SZKOŁY, BĘDZIE MOŻLIWY  PO ODWOŁAIU NAUCZANIA ZDALNEGO W SIEDZIBIE SZKOŁY.