WYNIKI XIX POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ”

      Możliwość komentowania WYNIKI XIX POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ” została wyłączona

Na  XIX Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież” nadesłano 745 prac plastycznych z 35 placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych, zespołów szkół z terenu miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.

Kategorie: „Przedszkolaki”, „Szkoły podstawowe, klasy I-III”, „Szkoły podstawowe, klasy IV-VIII”

Uczestnicy Konkursu:

Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie
Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie
Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie
Przedszkole Niepubliczne „Akademia Przedszkolaka” w Lubartowie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Małego Karola w Lisowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 51im. Jana Pawła II w Lublinie
Szkoła Podstawowa w Annoborze
Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
Szkoła Podstawowa w Brzostówce
Szkoła Podstawowa w Dębicy
Szkoła Podstawowa w Firleju
Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamionce
Szkoła Podstawowa w Katarzynie 
Szkoła Podstawowa w Kocku
Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach
Szkoła Podstawowa w Łucce
Szkoła Podstawowa  im. Bohaterów Westerplatte w Michowie
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
Szkoła Podstawowa w Nowodworze
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
Szkoła Podstawowa w  Poizdowie
Szkoła Podstawowa w Przytocznie
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 27 Wołyńskiej Dywizji AK w Skrobowie
Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie 
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie

NAGRODY:

Ogółem przyznano 105 nagród, w tym 104 indywidualne i 1 zbiorową.

Kategoria „Przedszkolaki”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Annoborze: Lena Kisiel, Bartek Błaszczak – opiekun Agnieszka Małyska

Szkoła Podstawowa w Nowodworze: Barbara Filipek – opiekun Grażyna Bednarczyk

Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Karolina Czarnecka – opiekunowie: Jolanta Góźdź, Małgorzata Polak;   Zuzanna Kosior, Franciszek Budzyński  – opiekunowie: Anna Namiota, Urszula Marczuk;   Zuzanna Żysko – opiekunowie: Małgorzata Kłoda, Aneta Nieścioruk:   Bartosz Budzyński – opiekunowie: Anna Jemielniak, Edyta Rydzewska

Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Nina Benet – opiekun Renata Poznańska;  Krystyna Czarnacka – opiekunowie Edyta Kosik, Anna Łyszcz

Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Hanna Kowalczyk – opiekun Magdalena Korzan;   Julia Drozd, Zuzanna Szczygieł, Lena Szymankiewicz – opiekun Gabriela Szewczyk:   Franek Furman – opiekun Wioletta Redmerska

Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Aleksandra Lenarciak, Filip Korneluk – opiekunowie: Bernarda Budzyńska, Barbara Woźniak;   Gabriela Paśnik – opiekun Krystyna Jezierska;   Natalia Wikiera – opiekunowie: Agnieszka Ćmiel, Anna Kosik

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Małego Karola w Lisowie: Karol Pawłowski – opiekunowie: Dorota Cybul, Kinga Pietrzela

 NAGRODA ZBIOROWA

Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Grupa 6 – latków – opiekunowie: Agnieszka Ćmiel, Anna Kosik

Kategoria szkoły podstawowe, klasy I-III”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Annoborze: Martyna Kisiel – opiekun Agnieszka Malyska

Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Anna Nowosad – opiekun Joanna Pojęta

Szkoła Podstawowa w Leszkowicach: Jakub Baran – opiekun Małgorzata Banasik

Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie: Martyna Wolińska – opiekun Agata Sidor

Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Natalia Mazurek – opiekun Aneta Turzańska

Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie:  Kacper Chabros, Mateusz Piotrowicz, Kay Weiss – opiekun Barbara Jabłońska Łomott;    Aleksander Chumowicz, Mikołaj Kędzierski, Szymon Kowejsza, Antoni Sokołowski – opiekun Beata Skawińska-Migacz  

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Kornelia Jabłońska, Marta Mierzwińska – opiekun Edyta Weremczuk;    Łucja Soroka, Alicja Sztuk, Kacper Broniszewski – opiekun Izabella Dybała

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Katarzyna Kozicka, Hubert Prażmo, Dominik Zalewski – opiekunowie: Renata Stawinoga,  S. Marlena Zabłocka;   Martyna Chomicka, Miłosława Weremczuk, Maksymilian Kosik – opiekun S. Marlena Zabłocka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Anastazja Paśnik, Adrian Śliwka  – opiekun Anna Sagan;   Wiktoria Miąc – opiekun Marta Majchrzak;    Zuzanna Zbiciak – opiekun Marta Widyńska;   Antonina Małyska – opiekunowie: Danuta Bogusz, Agnieszka Szelech

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie:  Dominik Bajas, Jakub Lisek – opiekunowie: Ewa Czech, Gabriela Rogala;    Julia Kowalczyk (mama Kinga), Natalia Kowalczyk, Wiktoria Małyska, Oliwier Siwek – opiekun Jolanta Antos;    Zuzanna Świniarska – opiekun Katarzyna Tarnowska;     Weronika Aftyka, Amelia Robak, Maria Wasak, Ksawery Fidut – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura;    Maciej Skrzypiec – opiekun Renata Budzyńska;     Dominika Wągrodna, Jakub Polak – opiekunowie: Beata Lubińska-Sagam, Paulina Marzec;     Wiktoria Kamińska – opiekunowie: Anna Muzyka, Magdalena Bałchan

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VIII”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Szkoła Podstawowa w Dębicy: Henryk Kusyk – opiekun Teresa Misztal

Szkoła Podstawowa w Michowie: Nikola Wałach – opiekun Maryla Gadzała

Szkoła Podstawowa w Ostrowie  Lubelskim: Alicja Walenciuk, Marcin Matyjaszczyk – opiekun Dorota Kozłowska

Szkoła Podstawowa w Poizdowie: Sylwia Orłowska – opiekun Maria Anysiewicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie: Zuzanna Drozd, Maja Karczmarz, Weronika Grudzień, Weronika Korsacka, Oliwia Lipińska,  – opiekun Dorota Szczuchniak

Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Emilia Gała – opiekun S. Halina Pieczonka,   Wiktoria Domaradzka,Wiktoria Grochal, Milena Sawa – opiekun Anna Twardzik

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Zuzanna Bocian, Natalia Niedziela – opiekun Izabella Dybała;    Kinga Karczewska, Monika Mierzwińska, Olga Lisek, Szymon Domin, Emil Malessa, Oleg Podgórniak – opiekun Edyta Weremczuk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Zuzanna Puchacz – opiekun Marcin Wróblewski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Aleksander Drgas, Jakub Pęksa, Zuzanna Paśnik, Olga Pawłowska, Julia Prokopiuk, Bartosz Furtak, Krzysztof Tatarski, Jagoda Krok ,Diana Mieśnik, Jagoda Mysiak, Rafał Rączka, Dawid Majchrzak, Patrycja Stężycka, Wiktoria Kowalczyk, Mateusz Wojciechowski, Anna Wiśniewska,  – opiekun Anna Dudziak;     Weronika Małyska, Wiktoria Kawa – opiekunowie  Bożena Stępień, Anna Dudziak

               Wszystkim  nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na hasło przewodnie tegorocznej edycji Konkursu „Święty Jan Paweł II – Orędownik Pokoju”.

                  Galeria z uroczystości rozdania nagród.