Uroczyste ślubowanie klas I

      Możliwość komentowania Uroczyste ślubowanie klas I została wyłączona

 

W dniu 17 października 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 4  im. Jana Pawła II w Lubartowie odbyło się ślubowanie klas I. Klasa I A  z wychowawcą Wiesławą Szczygieł i nauczycielem wspomagającym Magdaleną Budzyńską oraz klasa I B z wychowawcą Renatą Budzyńską. Uczniowie klas starszych przygotowali dla swoich młodszych kolegów część artystyczną, podczas której zła czarownica zamieniła dzieci w Żółtodzioby. Pierwszaki brały udział w konkursie wiedzy o szkole oraz wykonały przygotowane na tą okazję piosenki. W nagrodę dobra wróżka zdjęła z nich zaklęcie i z żółtodziobów zamieniła w pierwszaki. Następnie pan Dyrektor Szkoły Krzysztof Świć pasował każde dziecko na ucznia szkoły, a Wicedyrektor Bożena Stępień wręczyła pierwszakom specjalne dyplomy. W uroczystości ślubowania brali udział również rodzice i rodzeństwo, którzy wspierali uczniów w tym ważnym dla nich dniu.