Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

      Możliwość komentowania Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej została wyłączona

 27 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje miejskie 41 edycji  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie. 
Eliminacje przeprowadzono w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, klas VII i  oddziałów gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. 
Naszą szkołę reprezentowali: Michał Ślifirczyk z klasy VB, Karol Zybała kl. VB, Karol Szafarz kl. VIB, Kacper Smolak kl. VIB i Bartosz Pomorski z kl. VIB. Zaszczytne I miejsce zajął Michał Ślifirczyk z kl. VB, drugie miejsce Karol Zybała z kl. VB. Michał i Karol będą reprezentowali nasze miasto w eliminacjach powiatowych. Bartosz Pomorski zajął III miejsce.

Uczniów przygotowała Pani Anna Dudziak. 
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów !