Nasi piłkarze wicemistrzami województwa.

      Możliwość komentowania Nasi piłkarze wicemistrzami województwa. została wyłączona

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce w wojewódzkim finale turnieju piłki nożnej. 13 kwietnia 2015 roku uczniowie z rocznika 2005 (U-10) wzięli udział  w Finale Wojewódzkim XV Turnieju Piłki Nożnej Chłopców w Zamościu. W kategorii tej rywalizowało 24 drużyny. Po wygraniu trzech meczy grupowych z Wierzbicą, Białą Podlaską i Niedrzwicą Dużą, z kompletem punktów (12 bramek strzelonych i 1 stracona), nasi uczniowie awansowali do ósemki najlepszych zespołów. W ćwierćfinale pokonali drużynę z Krasnegostawu 2:1. W półfinale z drużyną z Łęcznej wygrali 2:0. Przeciwnikiem w finale był „Puławiak” Puławy. Po zaciętym i wyrównanym meczu chłopcy z naszej „Czwórki” przegrali jedną bramką 3:4, zajmując II miejsce w województwie lubelskim. Oprócz dyplomu, pucharów dla drużyny, wszyscy zawodnicy otrzymali medale i upominki. Były również wyróżnienia indywidualne. Aleksander Pęksa otrzymał statuetkę wartościowego zawodnika, a Kamil Andrzejkiewicz statuetkę najlepszego zawodnika turnieju.

Skład srebrnej drużyny to: Damian Andrzejkiewicz, Kamil Andrzejkiewicz, Aleksander Pęksa, Michał Kosior, Jakub Guz, Karol Szafarz, Bartosz Pomorski, Bartłomiej Sternik i Jakub Żeleźnik. Nie da się ukryć, że nasi chłopcy osiągnęli niebywały sukces. Nasi młodzi  zawodnicy niemal otarli się o ogólnopolski finał – mistrzostwa Polski na Stadionie Narodowym. Na 24 drużyny wywalczyć II miejsce, to znaczy – mieć wyjątkową drużynę i wyjątkową pasję.

Opiekunem drużyny jest Dariusz Podleśny. Gratulujemy i dziękujemy zarówno chłopcom jak i opiekunowi za piękne zwycięstwo.