Matematyczne sukcesy.

Krzysztof   20 czerwca 2017

matma Nasi uczniowie wykazali się swymi zdolnościami i umiejętnościami matematycznymi. Osiągnęli w roku szkolnym 2016/17 liczne sukcesy w konkursach. W konkursie matematycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie uczniowie Jakub Guz i Wiktor Jabłoński z klasy VIA zostali laureatami etapu szkolnego i  wzięli udział w etapie okręgowym. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2017” wynik bardzo dobry uzyskali Wiktoria Kowalczyk z klasy IVA i Piotr Grosz z klasy IIA.
Wyróżnienia natomiast  otrzymali :Joanna Skrzypiec, Martyna Lal, Karol Zybała, Michał Ślifirczyk i Wiśniewska Anna z klasy IVB, Magda Mysiak i Zuzanna Tomasiak z klasy VA oraz Skrzypiec Anna i Skrzypiec Aleksandra z klasy IIB (w kategorii klas II-Kangurek).
W  XXVIedycji Olimpiady Wiedzy „Archimedes.Plus – Matematyka.Plus” organizowanego przez Oxford Educational Sp. z o. następujący uczniowie zostali laureatami:

Klasa IIIA
Fabian Góźdź– laureat I stopnia z wyróżnieniem
Martyna Kozieł – laureat II stopnia,
Diana Mieśnik, Julia Figat – laureaci IV stopnia.

Klasa IIIB
Bartosz Błonka, Szymon Widyński– laureaci I stopnia z wyróżnieniem
Wojciech Budzyński – laureat I stopnia,
Natalia Rusinek  – laureat II stopnia,
Iga Mikołajczak –  laureat III stopnia,
Jagoda Krok – laureat V stopnia.

Klasa IVA
Wiktoria Kowalczyk –laureat V stopnia

Klasa IVB
Karol Zybała  – laureat IV stopnia
Anna Wiśniewska – laureat V stopnia

Klasa V A
Tomasiak Zuzanna- laureat  II stopnia,
Szczęch Sebastian – laureat IV stopnia
Sternik Bartłomiej, Barszczyk Piotr – laureaci V stopnia,

Klasa V B
Bartosz Pomorski – laureat IV stopnia
Olga Szczygieł – laureatka V stopnia

Klasa VI A
Guz Jakub-  laureat I stopnia.
Wiktor Jabłoński – laureat II stopnia

Klasa VI B
Bartosz Wójcik – laureat V stopnia

 W  XXVII edycji Olimpiady Wiedzy „Archimedes.Plus – Matematyka.Plus” laureatami byli uczniowie:

Klasa IIIA
Fabian Góźdź, Martyna Kozieł, Julia Figat – laureaci I stopnia
Diana Mieśnik – laureat II stopnia,
Roksana Mołda – laureat IV stopnia,

Klasa IIIB
Wojciech Budzyński– laureat I stopni
Szymon Widyński, Bartosz Błonka – laureaci II stopnia,
Natalia Rusinek –  laureat III stopnia,
Jagoda Krok – laureat V stopnia.

          Klasa IVA
          Wiktoria Kowalczyk –laureatka I stopnia
          Anna Lisek- laureatka IV stopnia

          Klasa IVB
          Martyna Lal i Anna Wiśniewska- laureatki I stopnia z wyróżnieniem.
          Joanna Skrzypiec – laureatka I stopnia
          Piotr Wardak i Michał Ślifirczyk- laureaci IV stopnia
          Karol Zybała –laureat V stopnia

          Klasa V A
          Piotr Barszczyk  i Mariusz Dybała – laureaci II stopnia
          Zuzanna Tomasiak – laureatka IV stopnia

Klasa V B
Michał Kosior i Bartosz Pomorski – laureaci II stopnia
Olga Szczygieł – laureatka V stopnia

          Klasa VI A
          Jakub  Guz – laureat I stopnia
          Wiktor Jabłoński – laureat II stopnia
          Przemysław Piskorski- laureat V stopnia

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!