Dzień Dziecka

      Możliwość komentowania Dzień Dziecka została wyłączona

 Dzień Dziecka jest dobrą okazją, aby zapominając o ławce szkolnej uczniowie mogli spędzić go na zabawie. 
Uczniowie klas młodszych mieli możliwość m.in.: spędzenia wolnego czasu na zabawach na świeżym powietrzu, w sali zabaw oraz wycieczce do Nadleśnictwa w Lubartowie. Uczniowie klasy IIa wystawili wiosenny teatrzyk oraz teleturniej o tematyce wiosenno-ekologicznej. 
Klasy starsze uczestniczyły w seansie filmowym w kinie Lewart lub zostały w szkole biorąc udział w rozgrywkach w gry planszowe.
Jedną z atrakcji tegorocznego Dnia Dziecka były szachy plenerowe. Klasy uczęszczające na zajęcia z Edukacji przez szachy miały możliwość poprzez zabawę wypróbowania swoich sił w niecodziennych rozgrywkach.
Dziękujemy klubowi LUKS Lubartów za udostępnienie bierek do gry.