Biegi przełajowe „Memoriał Ryszarda Kalbarczyka” Leszkowice 2017

      Możliwość komentowania Biegi przełajowe „Memoriał Ryszarda Kalbarczyka” Leszkowice 2017 została wyłączona

DSCF1145 (Kopiowanie)Dnia 2 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Leszkowicach odbyło się podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017 w którym Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zajęła 4 miejsce zdobywając 184,5 punkty. Tego samego dnia odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe. Drużyna Dziewcząt zajęła 3 miejsce w swojej kategorii, a Drużyna Chłopców dzielnie wywalczyła też 3 miejsce. Obie drużyny będą walczyć w zawodach na wyższym szczeblu. Nasze sukcesy powiększyła uczennica klasy 4B Jagoda Krok, która zajęła 2 miejsce w XVII edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych „Memoriał Ryszarda Kalbarczyka” w kategorii dziewcząt klas czwartych. Wszyscy zawodnicy z naszej szkoły dobiegli do mety i ukończyli biegi w swoich kategoriach wiekowych, to ich praca złożyła się na wyniki drużynowe. Gratulujemy.
DSCF1151 (Kopiowanie) DSCF1162 (Kopiowanie)