Możliwość ubezpieczenia dzieci

      Możliwość komentowania Możliwość ubezpieczenia dzieci została wyłączona

Szanowni Państwo, 
Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Dzieci w ramach Ogólnopolskiego Programu „Bezpieczne Dziecko” w roku szkolnym 2022/23.
Rada Rodziców naszej szkoły zarekomendowała prezentowaną ofertę. 
W załączeniu przesyłamy ulotkę informacyjną o zakresie ubezpieczenia. 

Wybrana oferta     Formularz kontaktowy

 

 

XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”

      Możliwość komentowania XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież” została wyłączona

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II  w Lubartowie zapraszają dzieci i młodzież wraz z nauczycielami, instruktorami oraz opiekunami do udziału XXII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież” Celem Konkursu jest kultywowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II, rozpowszechnianie ponadczasowych i uniwersalnych wartości płynących z Jego Nauczania, ukazanie wartości życia i jego piękna, zainteresowanie dzieci i młodzieży wyrażaniem emocji poprzez aktywność plastyczną, prezentacja ich możliwości twórczych inspirowanych bogactwem kulturowym i historycznym naszego narodu.
Zaproszenie i dokumenty dla uczestników konkursu 

 

Laboratoria Przyszłości

      Możliwość komentowania Laboratoria Przyszłości została wyłączona

 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie uczestniczy w   programie Laboratoria przyszłości. Jest on skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Kontynuuj czytanie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

      Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 została wyłączona

 Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 1 września 2022r.
Godz. 9.00 – klasy 4-8 – SP4
Godz. 10.00 – Msza Święta w Kościele Wniebowstąpienia Pańskiego
Godz. 11.00 – klasy 1-3 – SP4 

HARMONOGRAM WYDAWANIA PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH
Szanowni Państwo podręczniki będą wydawane w klasach / podczas spotkania z
wychowawcą/ według harmonogramu: Kontynuuj czytanie

WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH – ROK SZKOLNY 2022/23

      Możliwość komentowania WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH – ROK SZKOLNY 2022/23 została wyłączona

W związku z zapytaniami rodziców uczniów klas pierwszych informujemy jak należy przygotować uczniów do rozpoczęcia nauki w nadchodzącym roku szklonym 2022/23. Jednocześnie prosimy rodziców o wyposażenie uczniów wszystkich klas w obuwie na zmianę z białą lub jasną podeszwą. Ułatwi to znacznie utrzymanie w należytym stanie nawierzchni i wykładzin w budynku szkoły.

Uczeń/uczennica zostawia w klasie : Kontynuuj czytanie

Uczeń SP4 nagrodzony

      Możliwość komentowania Uczeń SP4 nagrodzony została wyłączona

 Jakub Wójcik z klasy 7c w roku szkolnym 2021/2022 zdobył tytuł Laureata Konkursu Biologicznego na etapie wojewódzkim. Znalazł się w gronie 18 uczniów szkół podstawowych z naszego województwa, którzy uzyskali wynik minimum 90 procent. Jakub otrzymał dyplom z gratulacjami oraz nagrodę ufundowaną przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.
Gratulujemy Jakubowi i życzymy Mu podobnego sukcesu w klasie ósmej w nowym roku szkolnym.

Podziękowania otrzymali również: nauczyciel biologii – p. Beata Wojciukiewicz i dyrektor szkoły –

  1. Krzysztof Świć.

WYSTAWA PRAC W GMINNEJ BIBLIOTECE W LISOWIE

      Możliwość komentowania WYSTAWA PRAC W GMINNEJ BIBLIOTECE W LISOWIE została wyłączona

 Rok 2022 jest rokiem pisarki Marii Konopnickiej. W związku z tym uczniowie klasy 2b wykonali prace plastyczne do utworów poetki. Prace prezentowane były na terenie szkoły, natomiast teraz można je oglądać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lisowie.

Wizyta w Miejskiej Bibliotece  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie

      Możliwość komentowania Wizyta w Miejskiej Bibliotece  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie została wyłączona

14 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1 C  udali się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie. Przy wejściu do biblioteki powitał nas pan kierownik Andrzej Rybak, a następnie dowodzenie przejęła pani Joanna. W czasie spotkania pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom co to jest biblioteka i na czym polega praca bibliotekarza. Kontynuuj czytanie

„KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU”

      Możliwość komentowania „KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU” została wyłączona

13 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 1-2 obejrzeli przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.  To baśń duńskiego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena, której głównym wątkiem jest poszukiwanie przez księcia prawdziwej księżniczki – wszak tylko taką mógł poślubić.

Książę krążył po całym świecie w poszukiwaniu księżniczki, jednak wszystkie panny, z którymi miał do czynienia, były dalekie od jego ideału. Każda z nich posiadała jakąś cechę, której młodzieniec nie akceptował. Kontynuuj czytanie

WYNIKI XVI MIEJSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS”

      Możliwość komentowania WYNIKI XVI MIEJSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”TOP SONGS” została wyłączona

 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie na przełomie maja i czerwca 2022 roku zaprosiła uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w XVI Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „TOP SONGS”. Celami festiwalu były: 
– promocja młodych wykonawców w dziedzinie językowej i wokalnej, 
– wyłonienie utalentowanej grupy dzieci i młodzieży, 
– rozwijanie zainteresowań językiem angielskim wśród dzieci i młodzieży naszego miasta.
W bieżącym roku szkolnym Festiwal został przeprowadzony w formie zdalnej. Walory językowe i wokalne uczestników XVI Miejskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej „TOP SONGS” oceniała Komisja w składzie: 
– Małgorzata Machnikowska – nauczycielka języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie 
– Pani Urszula Bednarczyk – instruktor muzyki, piosenkarka, chórzystka w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie Kontynuuj czytanie